تبلیغات

هدف از تولید این لایت باکس ها دستیابی به حداقل فریم می باشد به گونه ای که تصویر کاملاً به گوشه های قاب متصل می شود . چاپ تصاویر در لایت باکس فریم لس بر روی پارچه های مخصوص چاپ بک لیت انجام میپذیرد و امکان تعویض تصویر در چند دقیقه امکان پذیر میباشد .

هدف ، حداقل فریم استفاده شده و بیشترین تمرکز بر روی تصویر است تا جلوه ی بهتری را شاهد باشیم.
• فریم آلومینیوم آندایز شده در ضخامت های مختلف
• حداکثر ابعاد ۲۰۰*۶۰۰ سانتی‌متر
• قابلیت نصب در سه حالت دیوار، آویز و ایستاده روی زمین
• بهره گیری از امکان روشنایی SMD کم مصرف
• چاپ بک لیت
• قابلیت تعویض آسان تصویر


منبع : لایت باکس ایمن موج

+ نوشته شده توسط Samiraasgari1965 در دوشنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۵:۲۵ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

پس از به ثبت رساندن دادخواست دادگاه بر طبق آدرس محل سکونت  مشترک زوجین تعین می شود پس از تعیین دادگاه و شعبه مربوطه ، برای هر دو طرف پیامک ارسال می شود که حاوی شعبه مربوطه و تاریخ رسیدگی و مراجعه است.

زوجین هر دو باید در تاریخ مقرر به شعبه اطلاع رسانی شده مراجعه  کنند و در جلسه رسیدگی حضور به هم رسانند و خواسته خود که همان طلاق توافقی است را در دادگاه مطرح نمایند .

در این هنگام قاضی دادگاه زوجین را به داوری ارجاع می دهد که می تواند داور از بین دوستان یا آشنایان زوجین باشد که در صورت عدم تمایل زوجین دادگاه راسا اقدام به انتخاب داور می نماید پس از داوری زوجین به مراکز مشاوره  معرفی می شوند که در این مراکز طرفین با مطرح نمودن دلیل عدم توافق و عدم سازش تحت مشاوره قرار می گیرند اگر این مشاوره نیز پاسخگو نبود و باعث انصراف زوجین از طلاق نشد مشاور نظر کارشناسی خود را به صورت مکتوب و در قالب گزارشی مدلل به ادگاه می فرستد.

منبع : https://lawyer-divorce.ir/%d9%88%da%a9%db%8c%d9%84-%d8%b7%d9%84%d8%a7%d9%82-%d8%aa%d9%88%d8%a7%d9%81%d9%82%db%8c/

+ نوشته شده توسط Samiraasgari1965 در دوشنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۵:۲۱ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه

انجام پایان نامه

موسسه علمی پژوهشی مشاوران تهران بابهره گیری از کارشناسانی متخصص و نخبه متشکل از دانشجویان مقطع دکتری و فارغالتحصیلانی از برترین دانشگاه های کشور نظیر دانشگاه شریف، تهران، و... می کوشد تاهمراهی مطمئن و قابل اعتماد برای شما دانشجویان عزیز در زمینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد باشد.هدف اصلی ما مشاوره و راهنماییدانشجویان برای ارایهپایان نامه ای درخور، بدوناسترس و سردرگمی میباشد و نیز انتخاب مسیری مطمئن با استفاده از تجربه کسانی که درمسیر انجام پایان نامه گام برداشته وبه پیچ و خم های این مسیر مشرف هستند. به لطف خدا مفتخریم اعلام نماییم که با بهرهمندی از تیمی متخصص و حرفه ای پذیرای تمامی دانشجویان در رشته های مختلف از تمامیمقاطع تحصیلی در زمینه پایان نامه،انجام پایان نامه،مشاوره پایان نامه، انجام پایان نامه ارشد، تهیه پایان نامه،پایان نامه ارشد، درخواست پایان نامه، پایان نامه کارشناسی ارشد، سفارش پایان نامه، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، چاپ مقاله، مقاله isi ، چاپ مقاله علمی پژوهشی، انجام مقالهISIو ISC و اسکوپوس و...هستیم. در ادامه مطلب میتونید حوزه دقیق کاری و رشتههای مورد نظر را مشاهده بفرمایید

 

 

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Samiraasgari1965 در پنجشنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱:۲۲ قبل از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: انجام پایان نامه، پایان نامه، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پایان نامه ارشد، پایان نامه ارشد، پایان نامه کارشناسی ارشد

نخستین قانون اساسی جمهوری ترکیه که در سال 1924 میلادی تهیه شده است دین رسمی جامعه را اسلام تعیین نموده است . لیکن در اصلاحات قانونی سال 1928 این ماده قانونی حذف و با تاکید بر جدایی دین از سیاست ، ترکیه کشوری با دولت وحکومت لائیک (تفکیک دین از سیاست) معرفی گردیده است. بنابر آخرین آمار موجود در ترکیه حدود 98% جمعیت این کشور را مسلمان و 2% را مسیحیان و کلیمیان و دیگر ادیان تشکیل مید هند.

 

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Samiraasgari1965 در دوشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۳ قبل از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

نخستین موزه ترکیه در اواسط قرن نوزدهم احداث شد. تا آن زمان آثار ارزشمند قدیمی در خزانة اندرون، در دائرة خرقه سعادت و دایره امانات قدس (واقع در توپقاپی سرای) نگهداری می شدند. در سال 1846 احمد فتحی پاشا، فرمانده توپخانه عامره، با گردآوری سلاحهای باستانی، به احداث نخستین موزه عثمانی در محل کلیسای ”آیا ایرینی“ دست زد. در سال 1869 این موزه کوچک به نام ”موزه همایون“ نامیده شد. با حفریات متعدد باستانشناسی که در جریان سالهای بعد به عمل آمد تعداد زیادی اثر باستانی کشف شد. کشف این آثار، ضرورت احداث موزه های دیگری را پیش آورد.

 

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Samiraasgari1965 در دوشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۳ قبل از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه